Komisje Naczelnej Rady Aptekarskiej

 

- Komórki organizacyjne NRA - Komisje -

Naczelna Rada Aptekarska ustanowiła 13 komisji.

Komisjami będą kierować wybrani przez NRA koordynatorzy.

 

  1. Komisja ds. aptek ogólnodostępnych – mgr farm. Bożena Śliwa
  2. Komisja ds. farmacji szpitalnej – mgr farm. Ewa Steckiewicz-Bartnicka
  3. Komisja ds. hurtowni farmaceutycznych – mgr farm. Jakub Dorociak
  4. Komisja ds. opieki farmaceutycznej – mgr farm. Piotr Brukiewicz
  5. Komisja ds. informatyzacji – mgr farm. Marian Witkowski
  6. Komisja ds. legislacji – mgr farm. Michał Byliniak
  7. Komisja ds. kontaktów zagranicznych – mgr farm. Piotr Migas
  8. Komisja ds. odwoławczych – mgr farm. Małgorzata Pietrzak
  9. Komisja ds. młodej farmacji – mgr farm. Paweł Martyniuk
  10. Komisja ds. szkoleń i edukacji – dr Paweł Chrzan
  11. Komisja ds., informacji – mgr farm. Marek Tomków
  12. Komisja ds. działalności gospodarczej – mgr farm. Mikołaj Konstanty
  13. Komisja ds. kultury, sportu i rekreacji - mgr farm. Małgorzata Lelito

 


Składy osobowe

Komisji Naczelnej Rady Aptekarskiej

1)     Komisja ds. Aptek Ogólnodostępnych:

-       mgr Bożena Śliwa;

-       dr Piotr Brukiewicz;

-       mgr Roman Grzechnik;

-       mgr Małgorzata Lelito;

-       mgr Janina Mańko;

-       mgr Jarosław Mateuszuk;

-       mgr Konrad Okurowski;

-       mgr Małgorzata Pietrzak;

-       mgr Jarosław Tuzikiewicz;

-       mgr Robert Zalega.

2)     Komisja ds. Farmacji Szpitalnej:

-       mgr Ewa Steckiewicz–Bartnicka;

-       mgr Marcin Bochniarz;

-       mgr Alina Górecka;

-       mgr Roman Grzechnik;

-       mgr Józefa Król;

-       mgr Paweł Martyniuk;

-       Przemysław Orlikowski;

-       mgr Andrzej Prygiel;

-       mgr Zofia Rogowska–Tylman;

-       mgr Sebastian Sobski.

3)     Komisja ds. Hurtowni Farmaceutycznych:

-       mgr Jakub Dorociak;

-       mgr Tomasz Barszcz;

-       mgr Michał Byliniak;

-       mgr  Klaudiusz Gajewski;

-       mgr Adrian GłogowskI;

-       mgr Marcin Kurowski;

-       mgr Grażyna Marczak;

-       mgr Łukasz Weresiński.

4)     Komisja ds. Opieki Farmaceutycznej:

-       dr Piotr Brukiewicz;

-       dr Alicja Ciechanowicz;

-       mgr Alina Górecka;

-       mgr Barbara Jękot;

-       mgr Katarzyna Kulińska;

-       mgr Paweł Martyniuk;

-       mgr Dariusz Smoliński;

-       mgr Elżbieta Rząsa-Duran;

-       mgr Walenty Zajdel;

-       mgr Piotr Ziółkiewicz.

5)     Komisja ds. Informatyzacji, CSIOZ, CRF:

-       mgr Marian Witkowski;

-       dr Tomasz Baj;

-       dr Piotr Brukiewicz;

-       mgr Piotr Chwiałkowski;

-       mgr Barbara Jękot;

-       mgr Paweł Peterson;

-       mgr Michał Pietrzykowski;

-       mgr Andrzej Prygiel.

6)     Komisja ds. Legislacji:

-       mgr Michał Byliniak;

-       dr Piotr Brukiewicz;

-       mgr Janina Mańko;

-       mgr Michał Pietrzykowski;

-       mgr Elżbieta Piotrowska-Rutkowska;

-       mgr Marcin Repelewicz;

-       mgr Wojciech SzkopańskI;

-       mgr Marek Tomków;

-       mgr Joanna Urbańska;

-       mgr Marcin WiśniewskI.

7)     Komisja ds. Spraw Kontaktów Zagranicznych:

-       mgr Elżbieta Piotrowska-Rutkowska;

-       mgr Michał Byliniak;

-       mgr Piotr Merks;

-       dr Piotr Migas.

8)     Komisja ds. Odwoławczych:

-       mgr Małgorzata Pietrzak;

-       mgr Hanna Borowiak;

-       mgr Teresa Florek–Nazar;

-       mgr Izabela Kromkowska;

-       mgr Małgorzata Lelito;

-       mgr Paweł Stelmach.

9)     Komisja ds. Młodej Farmacji:

-       mgr  Paweł Martyniuk;

-       mgr Marcin Bochniarz;

-       mgr Katarzyna Kandziora–Kuna;

-       mgr Marcin Repelewicz;

-       mgr Piotr Seniuk;

-       mgr Łukasz Waligórski.

10)  Komisja ds. Szkoleń i Edukacji:

-       dr Paweł Chrzan;

-       mgr Marcin Bochniarz;

-       dr Alicja Doraczyńska-Szopa;

-       mgr Katarzyna Kandziora–Kuna;

-       dr Piotr Migas;

-       mgr Małgorzata Pietrzak;

-       dr Natasza Staniak;

-       mgr Sebastian Sobski.

11) Komisja ds. Informacji:

-       mgr Marek Tomków;

-       dr Tomasz Baj;

-       mgr Robert Gocał;

-       mgr Mariusz Politowicz;

-       mgr Łukasz Waligórski;

-       red. Zbigniew Solarz – współpraca

12) Komisja ds. Działalności Gospodarczej NIA:

-       dr Mikołaj Konstanty;

-       dr Paweł Chrzan;

-       mgr Piotr Chwiałkowski;

-       mgr Robert Gocał;

-       mgr Małgorzata Pietrzak;

-       mgr Piotr Zając.

13) Komisja ds. Kultury, Sportu i Rekreacji:

-       mgr Małgorzata Lelito;

-       mgr Roman Grzechnik;

-       mgr Wiktor Napióra;

-       mgr Jakub Płaczek;

-       mgr Wojciech Szkopański;

-       mgr Piotr Zając.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 10 grudzień 2018 04:40 Marcin Cholewiński
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 10 grudzień 2018 04:46 Marcin Cholewiński
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 10 grudzień 2018 04:52 Marcin Cholewiński
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 10 grudzień 2018 04:54 Marcin Cholewiński
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 10 grudzień 2018 04:55 Marcin Cholewiński
Artykuł został zmieniony. niedziela, 24 luty 2019 22:22 Marcin Cholewiński